Головна Мій профіль Каталог товарів Мої замовлення Корзина Закладки Порівняння Зворотній зв'язок
Виробник «Ауера»
Інтернет-магазин ✂ оптом і в роздріб

Напірник на подушку

Напірник на подушку

При щоденному використанні навіть найкраща подушка може втратити свій товарний вигляд або навіть прийти в непридатність.

Для того щоб не довелося купувати новий виріб, а продовжувати користуватися своєю улюбленою подушкою необхідно періодично чистити все подушки в будинку.

Для чищення і поновлення пухових і пір'яних подушок найкраще звернутися до спеціалізованої фірми, так як почистити такі вироби в домашніх умовах досить важко і складно. Завдяки професійному чищенню або, як її називають професіонали, реставрації подушок, відбувається не тільки очищення пуху перового наповнювача від сміття, запаху, пилу і шкідливих комах, а й дезінфекція наповнювача ультрафіолетовим впливом променів і заміна чохла..

Професійне чищення подушок проходить декількома способами. Суха чистка (аерочістка).

Спочатку працівник хімчистки розкриває напірник і пересипає вміст чохла в спеціальне обладнання. Суха чистка проводиться на спеціальному апараті, який за принципом дії нагадує роботу пилососа. При сухій хімчистці всередині апарату відбувається «видування» пилу і сміття з пуху і пера, потім весь наповнювач пропускається через кілька фільтрів, які затримують все, що не відноситься до наповнювача подушки. Крім очищення в спеціальному обладнанні відбувається процес знезараження вмісту.

Дезінфекція відбувається під впливом ультрафіолетового випромінювання, яке вбиває не тільки пилового кліща, але і шкідливі бактерії і віруси.

В процесі чищення і пух, і перо стають пухнастими,чистими і знезаражені, тому чиста подушка стає знову повітряної і легкою, як при її покупці. Після всіх маніпуляцій очищений наповнювач під впливом повітряного потоку потрапляє в

напірники

. Весь процес аерочісткі відбувається не більше 15 хвилин, тому клієнт зможе в цей же день забрати свою подушку додому. Вологий метод чистки (прання).

Крім сухого чищення

подушок

, в спеціалізованих хімчистках застосовують прання наповнювача. В такому випадку в якості очищувача використовується спеціальний хімічний розчинник органічного походження. Завдяки розчинника вся грязь, мікроби, запахи і постільні комахи ефективно знищуються, а наповнювач стає чистим і ароматним. Після прання весь вміст подушки ретельно віджимається і починається процес сушіння, який слід проводити дуже акуратно і обережно, інакше подушка може зменшитися в обсязі, а перо або пух стануть ламкими і тонкими. Які плюси чистки подушок в професійних фірмах? Відновлення товарного вигляду і цілісності подушки.

Багато хімчистки пропонують своїм клієнтам не тільки почистити подушку, але і відреставрувати її, причому напірник замовник може вибрати самостійно. Обробка напірника спеціальним антипиловим складом допоможе продовжити термін експлуатації виробу. Можливість зробити подушку потрібного розміру. В процесі чищення вироби замовник зможе об'єднати кілька маленьких подушок в одну велику або, навпаки, з величезною подушки замовити кілька диванних подушок.

Співробітникам хімчистки немає різниці, скільки напірників використовувати на кінцевому етапі роботи, адже вміст всіх подушок все одно очищується і обробляється однаково. Дезінфекція наповнювача і знищення всіх постільних комах і хвороботворних бактерій. Подушки необхідно міняти кожні 3 роки, проте краще скористатися послугами професіоналів і почистити любиться подушку від виробника Ауера.

Популярні статті

Подушку з яким наповнювачем вибрати
29.05.2019
Подушку з яким наповнювачем вибрати

Для спокійного комфортного сну часто потрібна якісна

подушка

, всередині якої є натуральний або штучний наповнювач, на якому покупець просто зобов'язаний зробити відповідний акцент.

--> -->