Швейне виробництво «Ауера»
з 2008 року виробляємо текстильні вироби

Закладки(0)

Порівняння

Кошик

Напірник на подушку

При щоденному використанні навіть найкраща подушка може втратити свій товарний вигляд або навіть прийти в непридатність. Для того щоб не довелося купувати новий виріб, а продовжувати користуватися своєю улюбленою подушкою необхідно періодично чистити все подушки в будинку. 

Для чищення і поновлення пухових і пір'яних подушок найкраще звернутися до спеціалізованої фірми, так як почистити такі вироби в домашніх умовах досить важко і складно. Завдяки професійному чищенню або, як її називають професіонали, реставрації подушок, відбувається не тільки очищення пуху перового наповнювача від сміття, запаху, пилу і шкідливих комах, а й дезінфекція наповнювача ультрафіолетовим впливом променів і заміна чохла.

Професійне чищення подушок проходить декількома способами. Суха чистка (аерочістка).

Спочатку працівник хімчистки розкриває напірник і пересипає вміст чохла в спеціальне обладнання. Суха чистка проводиться на спеціальному апараті, який за принципом дії нагадує роботу пилососа. При сухій хімчистці всередині апарату відбувається «видування» пилу і сміття з пуху і пера, потім весь наповнювач пропускається через кілька фільтрів, які затримують все, що не відноситься до наповнювача подушки. Крім очищення в спеціальному обладнанні відбувається процес знезараження вмісту. Дезінфекція відбувається під впливом ультрафіолетового випромінювання, яке вбиває не тільки пилового кліща, але і шкідливі бактерії і віруси.

В процесі чищення і пух, і перо стають пухнастими, чистими і знезаражені, тому чиста подушка стає знову повітряної і легкою, як при її покупці. Після всіх маніпуляцій очищений наповнювач під впливом повітряного потоку потрапляє в

напірник

.Весь процес аерочісткі відбувається не більше 15 хвилин, тому клієнт зможе в цей же день забрати свою подушку додому. Вологий метод чистки (прання).

Крім сухого чищення

подушок

, в спеціалізованих хімчистках застосовують прання наповнювача. В такому випадку в якості очищувача використовується спеціальний хімічний розчинник органічного походження. Завдяки розчинника вся грязь, мікроби, запахи і постільні комахи ефективно знищуються, а наповнювач стає чистим і ароматним. Після прання весь вміст подушки ретельно віджимається і починається процес сушіння, який слід проводити дуже акуратно і обережно, інакше подушка може зменшитися в обсязі, а перо або пух стануть ламкими і тонкими. Які плюси чистки подушок в професійних фірмах? Відновлення товарного вигляду і цілісності подушки.

Багато хімчистки пропонують своїм клієнтам не тільки почистити подушку, але і відреставрувати її, причому напірник замовник може вибрати самостійно. Обробка напірника спеціальним антипиловим складом допоможе продовжити термін експлуатації виробу. Можливість зробити подушку потрібного розміру. В процесі чищення вироби замовник зможе об'єднати кілька маленьких подушок в одну велику або, навпаки, з величезною подушки замовити кілька диванних подушок.

Співробітникам хімчистки немає різниці, скільки напірників використовувати на кінцевому етапі роботи, адже вміст всіх подушок все одно очищується і обробляється однаково. Дезінфекція наповнювача і знищення всіх постільних комах і хвороботворних бактерій. Подушки необхідно міняти кожні 3 роки, проте краще скористатися послугами професіоналів і почистити любиться подушку від виробника Ауера.

Рекомендовані товари

Наперник без канта 239

Наперник без канта 239

Представляем вам наперник на подушку из плотного материала тик. Это изделие применяют в замене чехла..

19 грн.

Наперники на одеяло под перину 374

Наперники на одеяло под перину 374

Представляем вам наперник на одеяло под перину из плотного материала тик. Это изделие применяют как ..

253 грн.

Наперники на одеяло под перину 702

Наперники на одеяло под перину 702

Представляем вам наперник на одеяло под перину из плотного материала тик. Это изделие применяют как ..

253 грн.

Top