Майстерня <<Ауера>>

виробляємо домашній текстиль

з 2015 року

Закладки(0)

Порівняння

Кошик

Подушку з яким наповнювачем вибрати?

Вибираємо подушку

Для спокійного комфортного сну часто потрібна якісна

подушка

, всередині якої є натуральний або штучний наповнювач, на якому покупець просто зобов'язаний зробити відповідний акцент.

Найбільш твердими позиціонують себе подушки з бавовняним наповнювачем. Деякі люди люблять спати на боці і вищевказані подушки, що гарантують комфорт голові, виявляться оптимальним варіантом. Твердість основи в даному випадку не вважається великим недоліком монахи в Тибетських монастирях спали на керамічних подушках! І такий аналог цілком можна мати у власній спальні.

Якщо потрібно варіант пом'якше, краще підбирати

пухові подушки

, в яких використовується правильний пух від водоплавних птахів. Брати дешеві подушки з курячим пухом вважається неперспективним справою, оскільки така сировина швидко злежується і починає колотися. У будь-якому випадку пухова подушка повинна мати щільний

напірник

з тика або глянц-сатину. Тільки в цьому випадку залишилися Остяк, кількість яких не повинна перевищувати 40%, не будуть банально колотися.

Вовняні подушки високо котируються тими людьми, які мають болю в суглобах в районі шиї. Досить поспати на такій подушці кілька днів, як болі повністю зникають. Але вовна має властивість швидко злежуватися і часом підбирати гібридні версії подушок, у яких зовнішній шар з вовни, а внутрішній з синтетичних наповнювачів.

У продажу можна знайти і повністю синтетичні подушки. До недавнього часу були в ходу

подушки з синтепону

, високо цінованого покупцями за можливість частого прання, м'якість і гіпоалергенність. Але при всіх своїх перевагах даний вид матеріалу має неприємну особливість він швидко злежується. Більш кращими можна вважати подушки, в яких використовуються альтернативні наповнювачі у вигляді кулькового холлофайбера або камфорелі, що не злежуються довгий час, не бояться води і також відрізняються гіпоалергенністю укупі з низькою ціною

  •  Подушку з яким наповнювачем вибрати?

Рекомендовані товари

Подушка холлофайбер Venzel Dark

Подушка холлофайбер Venzel Dark

Стандартна подушка - зручна для сну, має наповнення холлофайбер, тканина бязь голд 80% бавовна 20%..

0 грн.

Подушка холлофайбер Pantera

Подушка холлофайбер Pantera

Стандартна подушка - зручна для сну, має наповнення холлофайбер, тканина бязь голд 80% бавовна 20%..

0 грн.

Top