Головна Мій профіль Каталог товарів Мої замовлення Корзина Закладки Порівняння Зворотній зв'язок
Виробник «Ауера»
Інтернет-магазин ✂ оптом і в роздріб

Публічний Договір (Оферта)

Публічний договір (оферта)

на замовлення, придбання, продаж і доставку товарів

Ця угода (публічний договір) укладається між Апресова Зариною Львівною, що надає послуги, що іменується в цій угоді «Продавець» і особою, яка є споживачем послуг інтернет-ресурсу, іменованого «Замовник», і являє собою договір доручення на замовлення, придбання та доставку товарів через ресурс, розташований в інтернеті і має доменне ім'я https://auera.com.ua. Замовника, виступаючи в якості сторони, з метою придбання товару, погоджується з умовами даного договору.

1. Терміни та визначення, передбачені і приємним в рамках даної угоди.

1.1. Публічна оферта (далі - «Оферта») - прийняте замовником пропозицію Продавця здійснити операцію з укладення на передбачених в ньому і в його Додатках умовах договору купівлі-продажу з використанням віддаленого доступу за допомогою мережі Інтернет, адресований невизначеному і необмеженому колу осіб.

1.2. Замовлення - рішення Замовника дистанційним шляхом придбати товар з використання послуг з доставки, здійснений в інтернет-магазині і / або доручення на придбання товарів і їх доставку, що передбачає вибір конкретних позицій з представлених категорій товарів.

1.3.«Товар» - товари, що відносяться до продукції переліку «Домашній текстиль, постільна білизна», яка доповнює їх продукція (комплектуючі і супровідна).

1.4. Інтернет-магазин - це інструмент для інформування Замовника про товар і характеристиках, а також здійснення електронної угоди купівлі-продажу товару, послуги або роботи відповідно до законодавства України.

1.5. Продавець - юридична особа, яка здійснює продаж і поставку товарів за угодами, скоєних в дистанційній формі (через мережу Інтернет), відповідно до двостороннім договором із Замовником.

1.6. Замовник - особа, яка є стороною, що уклала договір з Продавцем, на викладених нижче умовах.

1.7.Ціна - це величина цінності товару, виражена грошовою сумою у валюті платежу.

2.Предмет договору Auera

2.1. Обов'язком продавця є передача товару Замовнику на умовах отримання від нього оплатної плати, яка дорівнює вартості товару або послуги.

2.2. Цим документом регулюються в тому числі такі відносини, що виникають між сторонами:

 1. самостійний вибір замовником товарів, пропонованих до придбання Продавцем;
 2. добровільне оформлення замовлення Замовником в Інтернет-магазині;
 3. внесення оплати Замовником підсумкової вартості товарів, придбання яких передбачає замовлення;
 4. підготовка, оформлення, продаж і доставка Замовнику товарів і послуг відповідно до положень цієї оферти.

3.1 Порядок оформлення замовлення

3.1. Замовник має право скласти замовлення на будь-який товар, доступний до придбання в Інтернет-магазині і пропонований на сторінках сайту інтернет-магазину.

3.2.Кожна товар може бути представлений в підсумковому списку товарів одного замовлення в будь-якій кількості.

3.3.Прі неможливості забезпечення наявності товару на складі, Продавець зобов'язується поінформувати про це Замовника шляхом використання засобів і каналів зв'язку (телефон або електронна пошта), а також надати можливість придбання Замовником аналогічного товару (того ж призначення, що мають схожі характеристики), від придбання якого Замовник має право відмовитися.

4.Способи оплати

4.1.Вартість товару, що купується оплачується:

 1. за фактом отримання замовленого товару у відділенні транспортної компанії в українських гривнях у формі готівкового розрахунку;
 2. за фактом отримання товару в формі готівкового та б розрахунку при доставці замовлення транспортними засобами посередницьких компаній;

4.2. якщо Замовник не сплатив товар у встановлений договором триденний термін, Продавець має право в односторонньому порядку анулювати дане замовлення на свій розсуд.

5. Умови отримання замовлення

5.1. Товар може бути отриманий Замовником у пункті отримання товарів в порядку самовивозу, розташованої за адресою м Запоріжжя, вул. Гоголя 32.

5.2 Доставка вантажів, що містять в собі придбані в інтернет-магазин товари, проводиться зі складів транспортних компаній до адреси, вказаного покупця в рамках даного замовлення.

5.3 При отриманні замовлення Замовникові вручається видаткова накладна відповідно до законодавства України.

6. Права і обов'язки

6.1 Продавець має право:

 1. в односторонньому порядку призупинити здійснення своїх обов'язків, передбачених цим договором, якщо в дії або бездіяльності Замовника порушують умови Пропоновані можливості.
 2. змінити ціну на пропонований їм товар за умови офіційного попередження Замовник, якщо дана дія їм чиниться до того, як Замовник оплачує товар.

6.2. Замовник має право:

 1. оформити і розмістити замовлення в Інтернет-магазині і електронний договір;
 2. скасувати оформлений, але неоплачений замовлення через зміни ціни продавцем;
 3. вимагати від Продавця дотримання умов договору та виконання зобов'язань по ньому.

Замовник зобов'язаний:

 1. оплатити замовлення з дотриманням встановленого терміну оплати;
 2. отримати замовлення відповідно до даної офертою.

7. Відповідальність сторін

7.1. Відповідальність сторін, передбачена за порушення умов цієї Оферти, настає відповідно до законодавства України і справжньою офертою.

7.2. Справжня оферта виключає відповідальність продавця за:

 1. змінений виробником зовнішній вигляд товару;
 2. несуттєве невідповідність колірних характеристик зображення товару, що відображаються на пристрої виведення від дійсних візуальних характеристик оригіналу, якщо таке пов'язане з технічними характеристиками відображає зовнішній вигляд товару графічного обладнання (монітор, проектор).
 3. за достовірність інформації, зазначеної Замовником при розміщенні замовлення, що підлягає виконанню Продавцем
 4. за що викликали затримку виконання замовлення незручності, пов'язані з обробкою розміщених замовлень або виникли при виконанні доставки, що відбулися з причин, що виключають провину продавця і не знаходяться в сфері його контролю;
 5. передачу Замовником даних доступу (IP-адреса, логіна і пароля) або порушення ним правових норм;

7.3. Шкода, заподіяна Замовником Продавцю або третім особам, тягне персональну відповідальність Замовника (в тому числі, якщо надані їм іншому користувачеві дані доступу до облікового запису використовувалися цією особою і заподіяли шкоду іншим особам).

7.4. При виникненні ситуації, яка виключає можливість виконання зобов'язань, викликаних факторами, непідконтрольними сторонам, сторони звільняються від виконання зобов'язань за даною Оферті, якщо вони викликані непередбаченими подіями або природними явищами надзвичайного характеру і якщо сторони не в силах були їм запобігти.

7.5. Розбіжності можуть бути дозволені сторонами цієї угоди шляхом переговорів.

8. Iнші умови

8.1. Продавець має право змінити в односторонньому порядку утримання цієї Оферти, якщо ці зміни були опубліковані на ресурсі https://auera.com.ua/

8.2 Метою створення магазину є організація дистанційного збуту продукції через мережу Інтернет.

8.3. Замовник при оформленні замовлення і подальшої оплати його виконання дає згоду на проведення продавцем дій, спрямованих на збір, обробку, зберігання своїх персональних даних та їх використання, а також визнає свою відповідальність за правдивість даної інформації відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних».

8.4. Фактом оплати замовлення Замовник підтверджує свою згоду з умовами справжньої Оферта. Фактичною датою і часом електронного угоди сторін є дата та час, в яке було прийнято викладені в цій Оферті умови відповідно до ст.11 ЗУ «Про електронну комерцію».

8.5. Надані Замовником відомості визнаються конфіденційними і використовуються виключно з метою виконання робіт, пов'язаних із замовленнями, які їм оформляються, а також для зворотного зв'язку Продавця з Замовником.

8.6. Послуга з надання Продавцем Замовнику доступу до матеріалів сайту для отримання інформації про товар виявляється продавцем безоплатно.

9. Порядок повернення товару належної якості.

9.1 Підстави повернення товару категорії і порядок проведення процедури повернення визначаються законодавством України. Продукція, що належати до категорії «Домашній текстиль, Білизна постільна» обміну та поверненню не підлягають, якщо мають належну якість.

9.2. Повернення придбаного в магазині товару проводиться коштом Замовника.

9.3. Повернення Замовником товару належної якості, Продавець компенсує витрати, понесені Замовником у вигляді сплати вартості товару , за винятком вартості доставки.

10. Термін дії оферти

10.1 Моментом, коли Оферта визнається укладеної, є момент, передбачений частиною шостою статті 11 Закону України «Про електронну комерцію».

10.2 Договір може бути розірваний, які його уклали по їх взаємною згодою.

10.3 Кожен учасник договору, який виступає в якості сторони, може розірвати договір в односторонньому порядку у разі невиконання умов іншою стороною, а також в інших випадках, які розглядаються нормативно-правовими актами України як підстави для розірвання договору.

Контактна інформація

ФОП Апресова Заріна Львівна
ІПН 2271505846
E-mail: super.auera@gmail.com

Дата змін 12.10.2020 p.

-->