Головна Мій профіль Каталог товарів Мої замовлення Корзина Закладки Порівняння Зворотній зв'язок
Виробник «Ауера»
Інтернет-магазин ✂ оптом і в роздріб

Політика конфіденційності

1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Політика конфіденційності

ФОП Апресова Заріна Львівна, ІПН 2271505846 (далі - Компанія) бере на себе зобов'язання оберігати особисті дані користувачів.

Ця Політика конфіденційності разом з Умовами надання послуг є підставою для обробки особистих даних, запитуваних компанією у користувачів через веб-сайт auera.com.ua (далі« Сайт »). Систематизація, розкриття і обробка персональної інформації про Користувача проводиться під час використання ним будь-якого з сервісів Сайту. У разі незгоди з даними умовами, Користувачеві необхідно утриматися від користування сервісами.

1.2. Внесення поправок до Політики конфіденційності

Компанія має право на власний розсуд вносити зміни в справжню Політику конфіденційності, без завчасного сповіщення Користувача, якщо того вимагає законодавство України та міжнародні правові норми.

У разі внесення суттєвих змін до категорії про експлуатацію особистих даних користувачів, Компанія бере на себе зобов'язання повідомити про це Користувача завчасно, до моменту їх вступу в силу, по електронній пошті, зазначеної Користувачем при реєстрації. У разі незгоди з виробленими змінами, Користувач може закрити свій аккаунт, вийшовши з відповідним запитом на службу підтримки Компанії по електронній пошті, зазначеної на Сайті.

2.КОНФІДЕНЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ

Конфіденційна інформація про Користувача містить:

 1. Прізвище, ім'я та по батькові;
 2. Дату народження, адреса (и) електронної пошти, номер телефону, реквізити банківських або платіжних карт;
 3. Відомості про транзакції, вироблених за допомогою Сайту через Особистий кабінет Користувача;
 4. Інформацію про участь в бонусних програмах;
 5. Листування з Компанією;
 6. Юзерскій IP-адреси, операційну систему і браузер;
 7. Дані про візити і операціях на Сайті.

3.ЦІЛІ ЗБОРУ ТА ОБРОБКИ ОСОБИСТИХ ДАНИХ КОРИСТУВАЧІВ

1.1. Політика конфіденційності

Метою обробки особистої інформації Користувача є:

 1. обробка запитів і заявок від Користувача;
 2. підтримка аккаунта Користувача і елементів меню Особистого кабінету;
 3. інформування про нововведення Компанії, про її діяльність та послуги;
 4. технічне обслуговування в разі звернення Користувача;
 5. реалізація законодавчих норм.

4.ГАРАНТІЯ БЕЗПЕКИ КОНФІДЕНЦІЙНУ ІНФОРМАЦІЮ

Компанія вживає необхідних і достатніх заходів для захисту особистих даних Користувача від неправомірного або випадкового доступу, зміни, копіювання, знищення, в тому числі:

 1. аналізує процедури збору і зберігання інформації, її обробки, а також заходи безпеки для захисту від неправомірного доступу до особистих даних;
 2. здійснює безпеку особистих даних від розшифровки, з метою захисту від неправомірного їх зміни, розкриття чи знищення. Разом з тим, деякі шифровані дані доступні лише самому Користувачу.
 3. Ваша персональна інформація буде знищуються Компанією відповідно до норм чинного законодавства.

5.РОЗКРИТТЯ КОНФІДЕНЦІЙНУ ІНФОРМАЦІЮ

Розголошення конфіденційної інформації і передача особистих даних Користувача можлива в рамках партнерських угод Компанії з контрагентами, виключно для забезпечення належного надання послуг Компанії, обробки платежів, усунення технічних відхилень.

Розсекречення конфіденційної інформації допускається на вимогу контролюючих структур, в судовому порядку.

6.ШАХРАЙСТВО

Однією з різновидів інтернет-шахрайства є фішинг - спроба незаконного доступу до конфіденційних даних Користувача. У цих цілях шахраї повідомленнями заманюють Користувача на підроблену веб-сторінку, переконуючи його ввести особисті дані.

Увага! Компанія не займається розсилкою електронних повідомлень, що спонукають Користувача до надання особистих даних, а співробітниками Компанії не запитується пароль Користувача для отримання доступу до Особистого кабінету

У разі виявлення у себе подібного електронного повідомлення або надходження подібних звернень по телефону, просимо Користувача звернутися із запитом до служби технічної підтримки Компанії за адресою, вказаною на Сайті.

7.ПОСИЛАННЯ НА ІНШІ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСИ

На Сайті Компанії є посилання на веб-сторінки компаній-партнерів. Переходячи на ресурси інших компаній, Користувач повинен враховувати їх особливості змісту і зберігання конфіденційних даних.

Компанія не відповідає за безпеку персональних даних Користувача, якщо він вже перейшов по посиланнях на інтернет-ресурси інших компаній.

На Сайті також є активні кнопки, що забезпечують доступ до соціальних мереж. Сервіси соціальних мереж мають можливість збирати і обробляти конфіденційні дані Користувача, згідно своїй політиці конфіденційності.

8.ВИКОРИСТАННЯ COOKIE-файлові

При роботі з Сайтом Компанії Користувач визнає її право на доступ до Cookie-файлів для належного надання послуг та роботи веб-ресурсу.

9.КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ФОП Апресова Заріна Львівна
ІПН 2271505846
E-mail: super.auera@gmail.com

Дата останніх змін «жовтень» 12.10.2020 г.

-->