Головна Мій профіль Каталог товарів Мої замовлення Корзина Закладки Порівняння Зворотній зв'язок
Виробник «Ауера»
Інтернет-магазин ✂ оптом і в роздріб

Самі топовий розмір постільної білизни

Самі топовий розмір постільної білизни Вітчизняні та зарубіжні виробники постільної білизни здійснюють випуск виробів, розподілених за групами в залежності від габаритних розмірів наволочок, підковдр і простирадл. Розрізняють такі види постільної білизни:
Види розмірів ліжку

Вітчизняні та зарубіжні виробники постільної білизни здійснюють випуск виробів, розподілених за групами в Залежно від габаритних розмірів наволочок, підковдр і простирадл.

Розрізняють такі види постільної білизни:

 1. полуторное;
 2. двоспальне;
 3. двоспальне євростандарту;
 4. дитяче;
 5. для немовлят

Різні виробники випускають вироби, що відрізняються по довжині і ширині, але при цьому входять в одну категорію, тому потрібно знати габарити власного ковдри, матраца і подушок.

таблиця розмірів постільної білизни

Розміри постільної білизни залежать від комплектності - ширина одного ковдри євростандарту буде менше, ніж загальний аналогічний розмір двох полуторних ковдр для сімейного комплекту. Якщо для полуторним ліжка взяти двоспальна ковдра, воно буде спадати з ліжка під час сну і людині буде холодно, доведеться прокидатися, щоб добре вкрити тіло. стиль відпочинку, сну сімейної пари диктує перевагу в плані вибору оптимального комплекту:

 1. двоспальна постільна білизна - дві квадратної форми подушки і одне широке ковдру, що збігається з габаритами матраца і ліжка;
 2. євростандарту дві квадратні великі і дві прямокутні меншої довжини подушки, одне широке ковдру, що перевищує габарити матраца і ліжка;
 3. сімейного - дві квадратні подушки і два полуторних ковдри.

В результаті вибору комплектності стає зрозуміло, які розміри наволочок, простирадл, підковдр будуть необхідні для облаштування ліжка і створення затишного комфортного відпочинку, глибокого сну.

Полуторна білизна вітчизняного виробництва

Починаючи з шкільного віку дитина спить в окремому ліжку, для якої купують полуторное білизна. У набір полуторної білизни входить наволочка, підодіяльник і простирадло. Мінімальний розмір простирадла складе 145 * 200 см, діапазон розмірів підодіяльника досить широкий - від 143х210 см до 160х230 см, наволочки виробники пропонують двох видів - 70 * 70 см або прямокутна форма 50 * 70 см.

Постільна білизна євростандарту

Еврокомплект постільної білизни відрізняють збільшені розміри підодіяльника від 200 * 220 см до 215 * 220 см, кількість наволочок від двох до чотирьох штук і барвисте кольорове оформлення. Простирадло в наборі відповідає розміру матраца і становить 200 * 215 см, дві квадратні подушки упаковують в наволочки 70 * 70 см, а вироби меншої висоти укладають в зразки розміром 50 * 70 см.

Які бувають розміри постільної білизни

Збільшений розмір підковдр обумовлений відсутністю ізножья, бічних спинок в ліжку-подіумі євростандарту. Ковдра, запаковане в европододеяльнік закриває бічні частини меблів і ногах, дістаючи практично до підлоги. Максимальна довжина простирадлом досягає 280 см, а підковдр 245 см.

Стандарт вітчизняного виробництва для двоспальному ліжку

Виробники вітчизняного текстилю пропонують скромніші розміри - підодіяльники варіюються в діапазоні від 175 * 210 см до 180 * 220 см, рекомендована довжина і ширина простирадлом становить 175 * 210 см. В набір постільної білизни входять стандартні наволочки для подушок з габаритами 50 * 70 см і 70 * 70 см.

 1. Облаштування ліжка у вітчизняному стилі передбачає підбір підодіяльника і простирадла, відповідних довжині ліжка.
 2. На відміну від ліжка-подіуму в європейському стилі вітчизняні меблі має високу красиво оформлене изножье, бічні стінки.
 3. Матрац укладають в утворюватися нішу, тому простирадло досить обертати навколо Топпери і наматрасников.
 4. Виробники випускають ковдру не більше 180 см в ширину, так як воно не повинно спадати до статі.
 5. Після сну ліжко заправляють, загортаючи виступає за габарити матраца частина і вкриваючи красивим покривалом.

Максимальні габарити Єврокомплект - королівський розмір

Різні підходи в створенні постільної білизни обумовлені тим, що в Європі ліжко розташовується на плоскому широкому подіумі і каркас не має бічних стінок, ізножья з дерева, ПВХ або іншого матеріалу. В результаті простирадла повинні закривати матрац не тільки в горизонтальній частині, а й з бічних сторін, тому простирадла для Єврокомплект мають мінімальний розмір 220 * 240 см, а максимальний досягає 280 см.

Розмірна таблиця постільної білизни

Королівський стиль ліжка передбачає максимальні розміри по ширині і довжині, тому підодіяльники шиють, починаючи з 220-240 см по ширині і відкладають довжину від 240 см до 260 см по довжині, щоб закрити бічні сторони каркаса і зону ізножья. Європейський стиль враховує великі розміри спалень, де ліжко є головним предметом меблів, але не передбачає правило заправління ліжку, яке існує в Україні, Білорусі, Росії. Кількість і розміри подушок збігаються зі звичайним Єврокомплект Євро максі і складають 50 * 70 см, 70 * 70 см.

Розміри постільної білизни в Сполучених Штатах сильно відрізняються від європейських і вітчизняних стандартів:

 1. twin baby bed – здвоєний варіант дитячого ліжка;
 2. single – односпальний одинарний;
 3. full – подобу полуторки вітчизняного зразка;
 4. double – повнометражний розмір;
 5. Eastern King, східний королівський;
 6. Western King, західний королівський;
 7. California King, каліфорнійський королівський;
 8. King, постіль королівська;
 9. Queen, малий королівський.

Сімейні комплекти постілі для підвищеного рівня комфорту

Комплекти постільної білизни сімейні зразка - новий тренд у виробництві постільної білизни. У комплект входить одна простирадло, дві або чотири наволочки, два полуторних підодіяльника - сімейний варіант виглядає наступним чином:

 1. стандартні розміри наволочок - невеликий прямокутної форми - 50 * 70 см або квадрата - 70 * 70 см;
 2. простирадла великого розміру підійдуть для широкого каркаса 240 * 260 см, 240 * 280 см;
 3. два підодіяльника для полуторних ковдр, ширина яких дорівнює від 145 см до 160 см, довжина виробу становить 210 см, 215 см, 220 см.

Дитячі комплекти

Постільна білизна для дітей випускають трьох стандартів, так як матраци бувають наступних категорій:

 1. постіль для малюків від нуля до року до ліжечка;
 2. постіль для дошкільнят дівчат та хлопчиків;
 3. для дітей підлітків старшого шкільного вік.

Комплект для дітей включає одну наволочку, підодіяльник і простирадло. Розміри постільної білизни відповідають наступним

Різновиди розмірів постільних комплектів
 1. простирадло для дитячого ліжечка складе 100 * 140 см або 130 * 160 см, у підодіяльника вибір від 110 * 140 см до 125 * 150 см, наволочки представлені в діапазоні від 25 * 30 см до 40 * 60 см;
 2. підліткові комплекти по довжині і ширині підходять дітям старшого віку і складають для підковдр від 143 * 210 см до 160 * 230 см, простирадло відповідає довжині ліжка і оптимальний розмір дорівнює 145 * 200 см, для подушки вибирають наволочку за стандартом 50 * 70 см.

Рекомендовані товари

Простирадло на гумці ранфорс Aster

Простирадло на гумці ранфорс Aster

Простирадло на гумці ранфорс від виробника АуераУ Ауера, ми хочемо переконатися, що ви знайдете кращ..

0 грн.

Напірник без канта 1070

Напірник без канта 1070

Напірники для подушок без канта 1070 ✅ Якщо хочеться, щоб сон був таким солодким, яким він був в ..

20 грн.

Непромокаючий наматрацник 60 модель 6115

Непромокаючий наматрацник 60 модель 6115

Наматрацник 60120 Непромокаючий наматрацник 60х120 може бути трьох типів. Перший варіант - на бав..

89 грн.

--> -->