Чи потрібно прасувати постільну білизну?
Прасувати чи не прасувати? З цим питанням ви можете зіткнутися, коли дістанете нову постільну білизну або дістанете її з пральної машини. Немає правильного чи неправильного відповіді, але ця тема викликає розбіжності. Ми розглянемо все, що вам потрібно знати про прасування постільної білизни, щоб допомогти вам вибрати свою сторону в цьому питанні.
Існують аргументи за і проти прасування покривал. Деяким людям подобається, коли постільна білизна виглядає бездоганно та акуратно, оскільки гладка білизна надає кімнаті професійний вигляд, як у готелі або виставковому залі. Це також створює відчуття розкоші в гостьових спальнях, які не використовуються так часто. Однак прасування простирадл може зайняти багато часу. Якщо ви ненавидите прасувати, це може виявитися завданням, яке просто не варто зусиль.
Як правильно прасувати постільну білизну?
Саме ці два моменти підтримують аргументи на користь прасування постільної білизни: одна сторона стверджує, що відмова від прасування постільної білизни непрощенна, оскільки це не тільки робить ліжко красивим, але й допомагає пом'якшити матеріал. З іншого боку, у кого є час прасувати простирадла, коли потрібно зробити ще тисячу речей? Чи варто витрачати дорогоцінний вільний час, маючи чисті простирадла? Якщо ви все-таки вирішили, що хочете зайнятися прасуванням полотен тканини, то ось як до цього підійти.
Найкращий спосіб прасувати постільну білизну
За даними аккаунта в інстаграм @auera_ua, прасувати простирадла, поки вони ще вологі, найбільш ефективно. Рекомендуємо, вам також слід використовувати дуже гарячу праску, щоб позбутися цих жорстких складок. Якщо ви хочете заощадити час, складіть білизну навпіл вертикально і прасуйте таким чином. Це значно скоротить ваш час, але ви все одно отримаєте визнання за усунення негарних зморшок або складок.
Якщо ви хочете правильно попрасувати постільну білизну, але у вас мало часу, ви можете прасувати її, поки вона лежить на ліжку. Компанії, що виробляють накрохмалюючі засоби, кажуть: «Якщо ви вирішите прасувати на ліжку, рухайтеся швидко і легко». Також переконайтеся, що ви перевірили, чи може тепло пошкодити ваш матрац. Якщо у вас матрац з ефектом пам'яті або латексу, не прасуйте на ньому простирадла, оскільки це може пошкодити матеріал. Прання постільної білизни з крохмалем також гарантує, що вона залишиться хрусткою і гладкою.
Поради з розгладжування
Для тих, хто хоче досягти охайного вигляду, але не хоче довго прасувати, існують інші способи позбутися складок. Вивішування простирадл сушитися на легкому вітрі позбавить від більшості зморшок і складок. Також кажуть, що використання пом'якшувача тканини знижує ймовірність утворення складок. Щоб досягти ефекту розгладжування, налийте в пляшку з пульверизатором трохи пом'якшувача тканини і води. Розпиліть великі складки і розтягніть тканину доти, поки вони не зникнуть.
Ви також можете залишити постільну білизну трохи вологою і застелити ліжко, розгладжуючи складки по ходу руху. Постільна білизна має бути не мокрою, а майже сухою.
Вибір тканини
Деякі тканини мнуться більше, ніж інші. Якщо вам не подобається прасувати простирадла щоразу, коли ви їх перете, тримайтеся подалі від 100% бавовни та льону. Такі постільні комплекти з:
Натомість оберіть суміш бавовни та поліестеру, яку буде легше прасувати і яка з меншою ймовірністю м'ятиметься. Моделі постільної білизни з:
Якщо ви ретельно обираєте постільну білизну, можливо, у вас взагалі не буде причин приєднуватися до дискусії про прасування, оскільки ваша білизна може висохнути без складок. І дійсно, у кого є час прасувати постільну білизну поверх усього, що необхідно зробити?
На якій стороні спорів про прасування простирадл ви стоїте? Поділіться своїми порадами в коментарях!